خانه و آشپزخانه

طراحی آشپزخانه مدرن و لاکچری برای خانه های بزرگ و کوچک

دکوراسیون آشپزخانه مدرن در میان برنامه ریزان خانه بسیار محبوب و مورد توجه است. شاید به خاطر اینکه طراحی آشپزخانه مدرن خیلی مشارکتی است. اکنون سبک های مدرن برای طراحی به سمت سبکهای ظریف گرایش پیدا کرده است.

نکاتی برای طراحی آشپزخانه مدرن

زمانی که شما برای یک محیط و فضا قصد دارید طراحی مدرن انجام دهید، در واقع اجازه رشد را به خود میدهید.
دکوراسیون آشپزخانه های مدرن پویا هستند و با خطوط روشن و تیز و ایده های هوشمندانه برای ذخیره سازی و ظاهر خوب مشخص می شوند.
بعضی از افراد محیط و فضای آشپزخانه را بسیار مهم میدانند و آن را مهمترین فضا در منزل قلمداد میکنند. دستیابی به طراحی داخلی آشپزخانه با کیفیت بالا میتواند حیرت انگیز باشد و در گذشته نیز چنین طراحی گران قیمت بوده است. البته این مربوط به زمانی نیست که شما از نمونه طراحی های کارشناسان استفاده میکنید.
در حال حاضر نیز با سرعت زیادی نمونه های طراحی در حال اضافه شدن به مقوله دکوراسیون هستند. یک ایده عالی برای طراحی آشپزخانه مدرن، کنترل قوی بین کف، دیوار و کابینت آشپزخانه است.
رنگهای سفید معمولا به هماهنگی کلی طراحی منجر میشوند. بهتر است برای نور از چراغهای محفظه ای استفاده کنید.
اگر شما فضای محدودی در آشپزخانه دارید، برای طراحی مدرن باید از کابینتهای با ذخیره سازی عالی برخوردار شوید مانند کابینتهایی که قلابهای آویزان دارند. از یخچال های یکپارچه استفاده کنید. استفاده از تن های خنثی باعث میشود که یک آشپزخانه کوچک به نظر برسد. میز آشپزخانه را میتوانید از سنگ گرانیت جلا داده شده و سخت انتخاب کنید.
گرچه آشپزخانه های سنتی بر پایه مواد طبیعی شکل میگرفتند اما آشپزخانه های مدرن بر پایه مواد پلاستیکی و سرامیک بنا شده اند. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن از سطوح مسطح و کف براق استفاده می شود.
اگر شما در فضای آشپزخانه خود کمبود فضا دارید، بهتر است از کشوهای مدرن و زیبا برای جمع آوری و ذخیره سازی ظروف استفاده کنید.
این مطلب صحیح است که یک آشپزخانه مدرن، نمای زیبا و جذابی به کل فضای منزل شما میدهد. شما از ماندن در آنجا احساس خستگی نخواهید کرد و اگر تهویه مناسبی داشته باشید و همچنین نکات لازم معماری آشپزخانه در آن به کار رفته باشد، از آشپزی در آنجا حتما لذت خواهید برد.
به یاد داشته باشید طراحی آشپزخانه مدرن مستلزم دقت و خلاقیت برای اجرای ایده های مدرن میباشد.

خانه های مدرن و ویژگی های دکوراسیون و چیدمان منزل مدرن

دکوراسیون خانه های مدرن دارای خطوط مشخص، ابعاد ساده، طرح های باز و نور طبیعی بوده و از نسل معماری بین المللی هستند که در دهه ۱۹۲۰ توسعه یافت. از ویژگیهای ساختار و معماری خانه های مدرن  می توان به سقف های مسطح یا کوتاه، پنجره هایی با ابعاد بزرگ و شیشه های یک تکه و سراسری اشاره کرد. در خانه های مدرن همیشه یک فضای باز و سراسری وجود دارد که تمامی قسمتهای خانه را بجز سرویس بهداشتی و اتاق خوابها را در بر میگیرد.

اتاق کار خانگی :

اتاق کارهای خانگی در خانه های مدرن بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. در محیط آرام و در طراحی دکوراسیون اتاق کار در خانه می توان خلاقیت از خود نشان داد و با آرامش کارهای روزانه را انجام داد. فضای دفتر کار خانگی خود را می توانید به یک محیط کاملا سفارشی تبدیل کنید.
می توانید از کتابخانه برای روح بخشیدن به اتاق کار خود استفاده کنید و محیط کار خود را به محیطی آرامش بخش تبدیل کنید.
برای داشتن یک دفتر کار مدرن و جذاب و دارای محیطی صمیمانه می توان از فرشهای سبک مدرن استفاده کرد. چرا که فرش، اتاق کار شما را جلوه ای زیبا می بخشد.
شما می توانید برای زیبایی بخشیدن به اتاق کار مدرن خانگی خود از مبل های مدرن استفاده کنید.

میز تلویزیون های مدرن شناور یا دیواری خانه های مدرن:

استفاده از میز تلویزیون های مدرن شناور نیز می تواند در طراحی دکوراسیون خانه های مدرن موثر باشد. بویژه در اتاق خوابها و اتاق نشیمن.

طراحی داخلی خانه های مدرن:

در طراحی خانه های مدرن باید به این اصل توجه داشت که بر طبق اصول اولیه یعنی هماهنگی بین قسمتهای مختلف خانه برقرار باشد. مثلا حال و پذیرایی ها دارای طراحی و چیدمانی یکسان باشند.

دکوراسیون آشپزخانه خانه های مدرن:

در آشپزخانه ها عناصری که باید به آنها توجه کرد کابینت ها، سنگ اپن و لوازم مورد نیاز یک آشپزخانه است که باید آنها را جوری انتخاب کرد که بخوبی با هم ترکیب شوند. نور طبیعی در آشپزخانه های مدرن یکی از اصلی ترین نکات در طراحی آشپزخانه است.

طراحی سالن نشیمن در طراحی خانه های مدرن:

برای داشتن اتاق نشیمنی مدرن و زیبا استفاده از کفپوش های چوبی، کاغذ دیواری، صندلی های راحتی، چراغ ها و داشتن نور گیر را می توان در نظر گرفت.

دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی مدرن:

معمولا در دکوراسیون های حمام مدرن در خانه های مدرن از رنگ های روشن و شاد استفاده می کنند. از تکه های تزئینی همرنگ با حمام می توان برای جلوه دادن و آرامش بخشیدن به فضای داخل حمام استفاده کرد. داشتن نور طبیعی در حمام یکی از لازمه های داشتن یک حمام شیک و زیبا است.
استفاده از کفپوش های تیره نیز می تواند در داشتن حمامی مدرن کار آمد باشد.

سرویس بهداشتی مدرن:

سرویس های بهداشتی باید محیطی آرام و دلنشین داشته باشند. محیط کوچک سرویس بهداشتی احتیاج به تزئین و زیبا سازی دارد. استفاده از سنگهای تزئینی برای پوشاندن دیوار و کف سرویس بهداشتی در زیبایی محیط سرویس بهداشتی نیز تاثیر بسزایی دارد. استفاده از سینک های طرح دار و فانتزی و لامپهای سقفی بلند و هالوژنهای پر نور با نورهای روشن میتواند سرویس بهداشتی شما را به بهترین نحو تزیین کند.

اتاق خواب های مدرن:

اتاق خوابهای مدرن را می توان در طرح ها و رنگ های مختلف طراحی کرد. یکی از طرح های نسبتا پر طرفدار بین اتاق خواب های مدرن ترکیب رنگ های خاکستری و سفید است.
اتاق خوابهای مدرن معمولا پنجره هایی بدون پرده و محیطی خلوت دارند. استفاده از فرش های همرنگ محیط، نقاشی های قاب شده همرنگ دیوار و سقف می تواند به مدرنیته بودن طراحی یک اتاق مدرن کمک کند.

محصولات رایان ابتکار

پوستر

برای انتخاب محصول مورد نظر خود بعد از مشاهده انواع محصولات ما در گالری تصاویر زیر، کد محصول مورد نظر خود را به متخصصان...

کاغذ دیواری

برای انتخاب محصول مورد نظر خود بعد از مشاهده انواع محصولات ما در گالری تصاویر زیر، کد محصول مورد نظر خود را به متخصصان...
آسمان مجازی رایان ابتکار

آسمان مجازی

برای انتخاب محصول مورد نظر خود بعد از مشاهده انواع محصولات ما در گالری تصاویر زیر، کد محصول مورد نظر خود را به متخصصان...

بازسازی خانه های کوچک

مروزه اکثرا بازسازی خانه های کوچک و کم جا برای افزایش فضای قابل استفاده و افزایش کارایی خانه است. خیلی از مواقع طراحی داخلی...

اصول چیدمان در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی هنر طراحی و ایجاد فضاهای داخلی با در نظر گرفتن دو فاکتور مهم زیبایی و کاربری است . مبحث زیبایی از  دیز باز...

انوع کابینت آشپزخانه

مروزه کابینت ها از مهمترین بخش های دکوراسیون آشپزخانه محسوب می شوند  که دارای اهمیت زیادی مخصوصا برای خانم ها می باشد .کابینت ها...

بازسازی خانه های کوچک

مروزه اکثرا بازسازی خانه های کوچک و کم جا برای افزایش فضای قابل استفاده و افزایش کارایی خانه است. خیلی از مواقع طراحی داخلی...

خرید کاغذ دیواری

یکی از ملزومات طراحی و دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری است که به عنوان اولین و مناسب ترین دیوار پوش شناخته می شود. تنوع، زیبایی، سهولت...

اصول چیدمان در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی هنر طراحی و ایجاد فضاهای داخلی با در نظر گرفتن دو فاکتور مهم زیبایی و کاربری است . مبحث زیبایی از  دیز باز...

۰۹۱۲٢٧۶۴٧٨۴
٠٩٣٥٩٤١٦٥٠٣

برای مشاوره رایگان با رایان ابتکار تماس بگیرید.