فروش محصولات

کاغذ دیواری، کفپوش لمینیت، پوستر دیواری سه بعدی، آسمان مجازی

به روزترین و متنوع ترین ها را از رایان ابتکار بخواهید. برای دیدن تمام محصولات ما در رایان ابتکار کلیک کنید.

فروش محصولات

کاغذ دیواری:

امروزه کاغذ دیواری ها به دلیل تنوع در رنگ، شکل و جنس به یکی از اولین انتخاب های خانه دارها برای پوشش دیوارها تبدیل شده اند.
استفاده از کاغذ دیواری برای پوشاندن دیوارهای منازل در دهه های گذشته رونق چندانی نداشت. علت این بی اقبالی هم متنوع نبودن رنگ ها و طرح های کاغذ های دیواری بوده است، اما امروزه کاغذ دیواری ها به دلیل تنوع در رنگ، شکل و جنس به یکی از اولین انتخاب های خانه دارها برای پوشش دیوارها تبدیل شده اند. تا آنجا که حتی می توان گفت این پوشش تا حد زیادی جای رنگ را گرفته است.
علت دیگری که کاغذ دیواری این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است، نصب آسان و سریع آن است. به علاوه کاغذها، بوی تند و تیز و خرابکاری های رنگ را نیز ندارند.
اساسا کاغذ دیواری هایی که دارای پوشش وینیل هستند بادوام ترین انواع کاغذ دیواری ها محسوب می شوند.
این نوع از کاغذ دیواری ها همچنین قابل شستشو و ضد آب هستند. البته این نکته نیز قابل توجه است که قبل از انتخاب کاغذ دیواری حتما باید به نکاتی توجه کنید. در غیر اینصورت به سرعت دلزده و پشیمان می شوید.

نکات زیر می تواند راهکارهای مفیدی برای انتخاب کاغذ دیواری خانه شما باشد:

قبل از انتخاب کاغذ دیواری باید به رنگ وسایل خانه توجه کنید زیرا هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری با سایر وسایل، علاوه بر اینکه خانه را بی نظم و خسته کننده نشان می دهد، برای افراد خانواده احساس آشفتگی ایجاد می کند. بنابراین حتما به هماهنگی رنگ ها توجه داشته باشید.
هماهنگی نوع و طرح کاغذ دیواری با سبک و شکل چیدمان خانه نیز مهم است. به طور مثال برای خانه ای که سبکی بسیار فانتزی و مدرن دارد باید از کاغذ دیواری هایی ساده و با نقش و نگار کم استفاده کنید و برای خانه هایی که با مبلمان استیل و فرش های ابریشمی چیدمان شده اند باید کاغذ دیواری هایی سنگین با نقش و نگارهای برجسته به کار ببرید.
بهتر است برای خانه های که سقف بلندی دارند از کاغذ دیواری هایی با شکل و خطوط افقی استفاده کنید که در این صورت ارتفاع سقف را کوتاه تر جلوه می دهد و در ضمن نوعی گرما و صمیمیت نیز به وجود می آورد. استفاده از کاغذ دیواری های بافت دار به دیوار ها عمق می بخشد و نیز سبب جذب صدای فضا می شود.
برای آنکه فضایی آرام و به دور از شلوغی و بی نظمی داشته باشید بهتر است از کاغذ دیواری هایی گلدار با رنگ های ملایم استفاده کنید. اگر خواهان فضایی پر از انرژی و هیجان هستید کاغذ دیواری هایی با رنگ های شاد و درخشان که طرح های هندسی و هنری دارند به کار ببرید که در اینصورت هر بیننده ای را سر ذوق می آورد.
هماهنگی کفپوش خانه با کاغذ دیواری بسیار مهم است. بنابراین بهتر است از کاغذ دیواری های گلدار یا با طرح و شکل های شلوغ برای خانه هایی با کفپوش ساده استفاده کنید و بر عکس کاغذ دیواری های ساده را برای خانه هایی با کفپوش طرحدار به کار ببرید تا این هماهنگی، زیبایی خانه شما را چند برابر کند.

کفپوش لمینیت:

کفپوش لمینیت از جنس الیاف چوب فشرده می باشد و بر خلاف پارکت مستقیما از چوب طبیعی ساخته نمی شود. پارکت لمینیت ها تفاوت های زیادی با پارکت ها دارند، که به مهمترین آنها اشاره میکنیم:

 1. کفپوش لمینیت ها برای اتصال به زمین نیازی به استفاده از چسب ندارند و با شیارهایی که دور تا دور لمینیت ها وجود دارد، به صورت نر و مادگی در یکدیگر قفل می شوند. افزایش تعداد قطعات لمینیت باعث بیشتر شدن وزن آنها می شود و همین عامل، یکی از عوامل نگهدارنده لمینیت ها بدون چسباندن ..آنها می باشد.
 2. کفپوش لمینیت به کف اتاق صدمه نمی زنند.
 3. کفپوش لمینیت را می توان به راحتی از روی زمین جدا کرد و در جای دیگر نصب کرد. این مورد یکی از مهمترین ویژگی های لمینیت ها می باشد.
 4. کفپوش لمینیت به علت داشتن فوم در زیر خود تا حدودی موجب عدم انتقال صدا به طبقه پایین می شوند.
 5. فوم لمینیت عایق حرارت و برودت نیز می باشد.
 6. کفپوش لمینیت نسبت به پارکت حساسیت کمتری نسبت به آب دارند، هر چند باید از نفوذ آب به آنها محافظت کرد.
 7. لمینیت نسبت به پارکت حساسیت کمتری نسبت به اشیاء نوک تیز دارند.
 8. سرعت نصب لمینیت بالا می باشد و به راحتی نصب می شود.
 9. نیازی به پرداخت سطح آن مانند پارکت ندارد.
 10. ارزان تر از کفپوش هایی مانند سنگ و سرامیک است.
 11. تنوع طرح و رنگ آن بسیار وسیع می باشد. این عامل یکی از عوامل محبوبیت کفپوش لمینیت می باشد.
 12. در برابر اشعه خورشید بسیار مقاوم است و دچار رنگ پریدگی نمی شود.
 13. به راحتی لکه نمی گیرد.
 14. در برابر خاکستر و آتش سیگار مقاوم است.

پوستر دیواری سه بعدی:

پوستر سه بعدی همان پوستر دیواری است که دارای سایه هایی در تصویر است که یک بعد جدید به دیوار اضافه می کند.
نحوه نصب پوستر شبیه نصب کاغذ دیواری است با این تفاوت که قسمت ها و شیت های پوستر دیواری در کنار هم نمایی از تصویر انتخابی را به نمایش می گذارد.
نکته مهم این است که پوستر دیواری با استیکر های پشت چسب دار تفاوت دارد، استیکرها معمولا طرح های برش خورده ای هستند که روی هر دیواری قابل چسباندن هستند و معمولا همه ی فضای یک دیوار را نمی پوشانند.
این روزها با توجه به تنوع بالا در طرح های پوستر می توان گفت همه ی افراد با همه ی سلیقه ها می توانند از این دست محصولات انتخاب های رضایت بخشی داشته باشند.
پوستر برای همه ی فضاها قابل استفاده است. بهترین محل برای نصب یک پوستر معمولا دیوار اصلی محیط مورد نظر می باشد و بنا به کاربرد محیط طرح پوستر می تواند انتخاب شود.
توصیه می شود فقط یک دیوار را با پوستر بپوشانید و برای پوشش بقیه دیوارها بنا به فراخور فضا از کاغذ دیواری استفاده نمایید و هنگام نصب از نصابان حرفه ای این حوزه کمک بگیرید.

آسمان مجازی:

آسمان مجازی از روش های جدید زیبا سازی و نور پردازی سقف اماکن است که به دلیل تنوع در نقش و قیمت مناسب، مورد استقبال واقع شده است.

اجزای آسمان مجازی چیست؟

آسمان مجازی متشکل از سه بخش سازه های نور پردازی، سازه های سقف کاذب و تایل آسمان مجازی می باشد.
– سازه های نور پردازی:
نور پردازی اگر خوب و دقیق کار شود، کمک می کند آسمان مجازی طبیعی تر جلوه کند.
این سازه مستقیما روی سقف اصلی به کار برده می شود و از سه نوع لامپ FPL, T4 & T5, LED در آسمان مجازی به کار برده می شود. برای هر تایل آسمان مجازی یک منبع نور نیاز است.
– سازه سقف کاذب:
این مرحله به بودجه و سلیقه مشتری بستگی دارد. فضای اطراف آسمانهای مجازی باید سقف کاذب تعبیه شود، همچنین در ساختمان آسمان مجازی هم به سقف کاذب مشبک نیاز است. سقف کاذب مشبک با فاصله ای معین از سازه نور پردازی تعبیه می شود.
– تایل آسمان مجازی:
مهمترین و جالب ترین تفاوت آسمان مجازی با سقف های کاذب، وجود تایل در ساختار آسمان مجازی است. چاپ آسمان مجازی به این شکل است که تایل را در اندازه های مجاز، به دو روش مستقیم و غیر مستقیم چاپ کرده و برش می دهند. اندازه تایل های آسمان مجازی به فضای موجود، بودجه و سلیقه مشتری بستگی دارد. تصاویر متنوعی را می توان به روی این تایل ها چاپ کرد، تصاویری طبیعی و غیر طبیعی از قبیل:
آسمان با تراکم ابری مختلف، انواع درخت ها در فصول مختلف، انواع پرندگان، کوه، دریا، بالن، هواپیما و …

محصولات رایان ابتکار

پوستر

برای انتخاب محصول مورد نظر خود بعد از مشاهده انواع محصولات ما در گالری تصاویر زیر، کد محصول مورد نظر خود را به متخصصان...

کاغذ دیواری

برای انتخاب محصول مورد نظر خود بعد از مشاهده انواع محصولات ما در گالری تصاویر زیر، کد محصول مورد نظر خود را به متخصصان...
آسمان مجازی رایان ابتکار

آسمان مجازی

برای انتخاب محصول مورد نظر خود بعد از مشاهده انواع محصولات ما در گالری تصاویر زیر، کد محصول مورد نظر خود را به متخصصان...

بازسازی خانه های کوچک

مروزه اکثرا بازسازی خانه های کوچک و کم جا برای افزایش فضای قابل استفاده و افزایش کارایی خانه است. خیلی از مواقع طراحی داخلی...

اصول چیدمان در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی هنر طراحی و ایجاد فضاهای داخلی با در نظر گرفتن دو فاکتور مهم زیبایی و کاربری است . مبحث زیبایی از  دیز باز...

انوع کابینت آشپزخانه

مروزه کابینت ها از مهمترین بخش های دکوراسیون آشپزخانه محسوب می شوند  که دارای اهمیت زیادی مخصوصا برای خانم ها می باشد .کابینت ها...

بازسازی خانه های کوچک

مروزه اکثرا بازسازی خانه های کوچک و کم جا برای افزایش فضای قابل استفاده و افزایش کارایی خانه است. خیلی از مواقع طراحی داخلی...

خرید کاغذ دیواری

یکی از ملزومات طراحی و دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری است که به عنوان اولین و مناسب ترین دیوار پوش شناخته می شود. تنوع، زیبایی، سهولت...

اصول چیدمان در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی هنر طراحی و ایجاد فضاهای داخلی با در نظر گرفتن دو فاکتور مهم زیبایی و کاربری است . مبحث زیبایی از  دیز باز...

۰۹۱۲٢٧۶۴٧٨۴
٠٩٣٥٩٤١٦٥٠٣

برای مشاوره رایگان با رایان ابتکار تماس بگیرید.