نقاشی ساختمان

اجرای نقاشی ساختمان

رنگ آمیزی یکی از ساده ترین و بهترین روشها برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی، اداری و تجاری است. بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ دیوار قسمتهای مختلف فضاهای داخلی حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید دکوراسیونی شیک و ایده آل در فضاهای داخلی خود داشته باشید.

نقاشی ساختمان

رنگ آمیزی یکی از ساده ترین و بهترین روشها برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی، اداری و تجاری است. بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ دیوار قسمتهای مختلف فضاهای داخلی حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید دکوراسیونی شیک و ایده آل در فضاهای داخلی خود داشته باشید، بنابر این لازم است برای انتخاب رنگ نکاتی را رعایت کنید:

۱- برای انتخاب رنگ دیوار ابتدا باید رنگ لوازم منزل خود را در نظر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب رنگ دیوارها کنید.
۲- اگر تمایل دارید برای هر اتاق از رنگ مجزایی استفاده کنید، بهتر است فضای بین اتاقها نظیر راهرو ها و راه پله ها را با تنالیته ای از رنگ خاکستری رنگ آمیزی کنید.
۳- اگر تمایل دارید رنگ تمام قسمتها هماهنگ باشد، برای جلوگیری از یکنواخت شدن رنگ بهتر است تنالیته و طیف های متفاوتی از رنگ را در قسمت های مختلف فضاهای داخلی به کار ببرید.
۴- اگر فضای داخلی شما کوچک است و تمایل دارید فضای شما بزرگتر و روشنتر به نظر برسد، بهتر است از رنگ های روشن برای رنگ آمیزی دیوارها استفاده کنید.
۵- اگر برای رنگ آمیزی دیوارها از رنگهای درخشان و یا تیره استفاده کردید، بهتر است برای آستری و بتونه زیر کار را هم از همان رنگ  استفاده کنید.
۶- میتوانید با رنگ آمیزی دیوار و سقف با رنگ های خنثی، نقص های معماری را از نظر بصری برطرف کنید.
۷- برای بلند تر به نظر رسیدن ارتفاع دیوارها، رنگ آمیزی دیوار تا سقف را به صورت یکنواخت ادامه دهید. اگر سقف منزل شما دارای لبه ای برجسته و حاشیه تزیینی است میتوانید این لبه ها را به رنگ دیوار رنگ آمیزی کنید.
۸- برای کوتاهتر به نظر رسیدن دیوارها میتوانید دیوارها را تا ۲۰ یا ۳۰ سانتیمتر مانده به سقف رنگ آمیزی کنید و باقیمانده دیوارها را  به کمک نوارهای تزیینی بپوشانید و یا باقیمانده دیوار را به رنگ سقف رنگ آمیزی کنید. با تیره کردن سقف نیز دیوارها کوتاهتر به نظر میرسند.

محصولات رایان ابتکار

پوستر

برای انتخاب محصول مورد نظر خود بعد از مشاهده انواع محصولات ما در گالری تصاویر زیر، کد محصول مورد نظر خود را به متخصصان...

کاغذ دیواری

برای انتخاب محصول مورد نظر خود بعد از مشاهده انواع محصولات ما در گالری تصاویر زیر، کد محصول مورد نظر خود را به متخصصان...

۰۹۱۲٢٧۶۴٧٨۴
٠٩٣٥٩٤١٦٥٠٣

برای مشاوره رایگان با رایان ابتکار تماس بگیرید.