کابینت

تهیه و نصب کابینت

قرار دادن برخی از وسایل آشپزخانه در معرض دید میتواند تاثیر به سزایی در دکوراسیون داخلی داشته باشد. کابینت آشپزخانه بیشترین سهم استفاده و هزینه از هزینه های دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص میدهد.

کابینت

کابینت آشپزخانه بیشترین سهم استفاده و هزینه از هزینه های دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص میدهد اما متاسفانه در ایران کمترین هزینه و زمان را برای طراحی کابینت ها در نظر میگیرند.
قرار دادن برخی از وسایل آشپزخانه در معرض دید میتواند تاثیر به سزایی در دکوراسیون داخلی داشته باشد.
نور پردازی صحیح و اصولی از نکات دیگری است که زیبایی بصری آشپزخانه را دو چندان میکند.
با نور پردازی صحیح میتوان فضای آشپزخانه را در محیط های کوچک تا یک و نیم برابر بزرگتر نشان داد.
مورد دیگری که برای بزرگتر نشان دادن آشپزخانه ها از آن استفاده کرد، اجرای کشوهای بزرگ یا به اصطلاح پنجاه کیلویی میباشد که علاوه بر کاربرد فوق، بسیار کاربردی هم میباشند.
مورد دیگری که در طراحی کابینت آشپزخانه ها مهم میباشد، این است که کابینتها تا سقف آشپزخانه اجرا شوند و نکته آخر اینکه در آشپزخانه از قانون مثلث استفاده کنید که شامل گاز ، یخچال و سینک ظرفشویی میباشد، به این صورت که فاصله هر یک از این اقلام از هم ۳٫۳ متر تا ۶٫۶ متر باشد،مطلبی که در ایران توجهی به آن نمیشود.
بهتر است بهترین مکان در طراحی آشپزخانه را به سینک اختصاص دهیم.

محصولات رایان ابتکار

پوستر

برای انتخاب محصول مورد نظر خود بعد از مشاهده انواع محصولات ما در گالری تصاویر زیر، کد محصول مورد نظر خود را به متخصصان...

کاغذ دیواری

برای انتخاب محصول مورد نظر خود بعد از مشاهده انواع محصولات ما در گالری تصاویر زیر، کد محصول مورد نظر خود را به متخصصان...

۰۹۱۲٢٧۶۴٧٨۴
٠٩٣٥٩٤١٦٥٠٣

برای مشاوره رایگان با رایان ابتکار تماس بگیرید.